Logo
Neviete si rady? Napíšte nám.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
12.02.2021
Obhliadka miesta montáže. Bezplatná obhliadka v Bratislave
Bezplatná obhliadka miesta inštalácie v Bratislave a okolí. Vyplnením formulára si Objednajte obhliadku zadarmo. Osobná obhliadka miesta inštalácie... čítať celé
11.08.2020
SERVIS KLIMATIZÁCIE
SERVIS-VYČISTENIE KLIMATIZÁCIE Servis-vyčistenie klimatizácie s dezinfekciou je častá požiadavka od zákazníkov. Realizujeme čistenie splitových klima... čítať celé
24.06.2020
Ako sa zbavím starej klimatizácie?
Máte doma starú klimatizáciu, ktorej sa chcete zbaviť? Ak sa chcete zbaviť starej bytovej klimatizácie objednajte si odbornú demontáž a my ju zdemon... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
 1. Úvod
 2. Kontakt
 3. Obch. podmienky
OBCHODNÉ PODMIENKY

Všeobecné obchodné podmienky eshopu www.multisplit.sk

 

 1. Dodávateľ: OREGAN s.r.o., sídlo: Bosákova 3, 851 04 Bratislava, Zapísaný v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 164324/B
  IČO: 54 726 298, DIČ: 2121765921, Dodávateľ nie je platcom DPH.
  Číslo účtu: 2602335050 / 8330 Fio banka, IBAN: SK30 8330 0000 0026 0233 5050, FIOZSKBAXXX, Mobil: +421 903 752 609 (slúži na overenie dostupnosti produktu),  E-mail: opravy@opravy.sk.

 2. Objednávka vznikne odoslaním vybraného tovaru „kúpiť“. Kúpna zmluva vzniká úhradou objednaného tovaru kupujúcim. Po odoslaní objednávky Vám príde automaticky mail s výzvou na úhradu objednaného tovaru. Ak tovar neuhradíte do piatich pracovných dní, objednávka sa považuje za zrušenú. Obrázok  pri vybranom tovare je ilustratívny, niekedy môže byť konkrétny model odlišný.

 3. Ceny sú konečné. Kúpna cena bude považovaná za zaplatenú až pripísaním celej kúpnej ceny na bankový účet predávajúceho. Dodávateľ si vyhradzuje vlastnícke právo k tovaru až do úplného zaplatenia kúpnej ceny.

 4. Platbu vykonajte prevodom na účet, variabilný symbol číslo objednávky. Náklady na poštovné a prepravné klimatizácie neúčtujeme, ak nie je pri produkte uvedené inak.

 5. Expedícia klimatizácie, ktorá je skladom je v deň pripísania platby na bankový účet SK30 8330 0000 0026 0233 5050 Fio banka, variabilné číslo je číslo objednávky.

 6. V prípade, že si zákazník tovar neprevezme je povinný uhradiť všetky náklady doručenia tovaru. V prípade, že si zákazník tovar neprevezme pri prvom doručení a požaduje opätovné doručenie tovaru, je povinný uhradiť náklady prvého ako aj opätovného doručenia tovaru.

 7. Dodanie klimatizácie bude realizované v čo najkratšom termíne, zvyčajne do 2-5 pracovných dní od pripísania platby na náš účet, alebo od odoslania potvrdenia o vykonaní platby. Vo výnimočnom prípade môže dodanie klimatizácie trvať aj dlhšie ak dodávateľ dočasne tovar vypredal. V tom prípade budete bezodkladne informovaný. Spôsob dodania klimatizácie je doručenie kuriérskou službou, poštou, alebo osobný odber. Pred prevzatím si obal klimatizácie skontrolujte či je neporušený.

 8. V prípade zjavne poškodeného obalu klimatizáciu neprevezmite, vyhnete sa tak dodatočným problémom. Dôvod neprebratia písomne uveďte do prepravného listu kuriéra, urobte fotodokumentáciu a ihneď nás kontaktujte a predošlite nám fotky. Inak budete znášať riziko poruchy a dodatočné náklady na opravu.

 9. Dodacia adresa. Kupujúci uvedie dodaciu adresu priamo v objednávke. V prípade dodania tovaru v rámci SR, ak nie je pri tovare uvedené inak, prepravné náklady znáša predajca. Informácie o nákladoch spojených s dodaním tovaru kupujúcemu, uvádzané na e-shope, platia iba v prípade, kedy je tovar doručovaný v rámci Slovenskej republiky. V prípade doručovania tovaru mimo Slovenskej republiky, kupujúci nesie všetky náklady, ktoré sú k takémuto doručeniu potrebné. Platba za tieto náklady je vopred spolu s objednaným tovarom, na základe vyčíslenia prepravnou spoločnosťou. Dodanie tovaru mimo EÚ nie je možné. Objednávky z krajín mimo EÚ budú automaticky stornované.

 10. Daňový doklad zasielame automaticky na Váš e-mail zadaný pri vytváraní objednávky po prebratí tovaru. V prípade reklamácie slúži daňový doklad ako záručný list.

 11. Spotrebiteľská záruka na funkčnosť klimatizácie je 2 roky (ak nie je dohodnuté inak), ak klimatizáciu nainštaluje odborná firma, ktorá má na inštalácie klimatizácií oprávnenie a ak je preukázateľne pravidelne čistená aspoň 1x ročne (v súlade s pokynmi výrobcu zariadenia). Obchodné spoločnosti si dĺžku záruky na akosť tovaru dohodnú v konkrétnej kúpnej zmluve.

 12. Storno objednávky má právo kupujúci bez udania dôvodu kedykoľvek pred úhradou tovaru.

 13. Odstúpenie od zmluvy. Zákazník, ktorý nekupuje tovar v rámci svojej podnikateľskej činnosti, má v súlade s platnými právnymi predpismi právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru. V prípade odstúpenia sa zmluva ruší od začiatku a strany si navzájom vrátia prijaté plnenia. Ak zákazník odstúpi od zmluvy, bude znášať náklady na vrátenie tovaru dodávateľovi.
  Stiahnite si formulár na odstúpenie od zmluvy tu.
  Alternatívny spôsob riešenia sporov

 14. Ak zákazník - podnikateľ nakupuje na IČO, nemá nárok na odstúpenie od zmluvy.

 15. Ochrana osobných údajov. Za účelom vybavenia vašej objednávky budú uložené vaše osobné údaje. Vyplnením objednávacieho formulára dávate súhlas s použitím, spracovaním a uložením vašich osobných údajov do našej databázy. Kedykoľvek máte právo písomne tento súhlas odvolať.

 16. Heureka. Vašu spokojnosť s nákupom zisťujeme prostredníctvom e-mailových dotazníkov v rámci programu Overené zákazníkmi, do ktorého je náš e-shop zapojený. Tie vám zasielame zakaždým, keď u nás nakúpite, ak v zmysle § 62 odseku 3 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách neodmietnete zasielanie našich obchodných oznámení alebo neodvoláte už udelený súhlas. Pre zasielanie dotazníkov, vyhodnocovanie vašej spätnej väzby a analýzy nášho trhového postavenia využívame spracovateľa, ktorým je prevádzkovateľ portálu Heureka.sk; tomu pre tieto účely môžete odovzdávať informácie o zakúpenom tovare a vašu e-mailovú adresu.

 17. Dozorný orgán: Inšpektorát SOI pre Bratislavský kraj, Prievozská 32, P.O. Box 5, 820 07 Bratislava 27

 

 

Novinky z nášho blogu

Vychutnajte si pocit komfortného bývania s našou klimatizáciou do bytu!
15.04.2023
Vychutnajte si pocit komfortného bývania s našou klimatizáciou do bytu!
Vychutnajte si maximálny komfort vo Vašom bytovom prostredí vďaka našej klimatizácii s montážou. Vďaka nej si budete môcť užívať príjemnú teplotu poča... čítať celé
Servis klimatizácie
07.04.2023
Servis klimatizácie
Servis a čistenie klimatizácie je dôležitou súčasťou udržiavania zariadenia v správnom stave a zabezpečenia jeho optimálneho výkonu. Tu je niekoľko kr... čítať celé
Montáž klimatizácie
07.04.2023
Montáž klimatizácie
Montáž klimatizácie by mala byť vykonávaná odborníkmi, ktorí majú potrebné skúsenosti a vedomosti. Tu sú niektoré kroky, ktoré zvyčajne zahŕňajú montá... čítať celé
Čo obsahuje balenie klimatizácie multisplit?
06.11.2022
Čo obsahuje balenie klimatizácie multisplit?
Klimatizácia multisplit v balení obsahuje vnútorné jednotky a vonkajšiu jednotku. V krabici vnútornej jednotky je pribalené aj diaľkové ovládanie, bat... čítať celé
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk