Logo
Neviete si rady? Napíšte nám.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
Novinky
12.02.2021
Obhliadka miesta montáže. Bezplatná obhliadka v Bratislave
Bezplatná obhliadka miesta inštalácie v Bratislave a okolí. Vyplnením formulára si Objednajte obhliadku zadarmo. Osobná obhliadka miesta inštalácie... čítať celé
11.08.2020
SERVIS KLIMATIZÁCIE
SERVIS-VYČISTENIE KLIMATIZÁCIE Servis-vyčistenie klimatizácie s dezinfekciou je častá požiadavka od zákazníkov. Realizujeme čistenie splitových klima... čítať celé
24.06.2020
Ako sa zbavím starej klimatizácie?
Máte doma starú klimatizáciu, ktorej sa chcete zbaviť? Ak sa chcete zbaviť starej bytovej klimatizácie objednajte si odbornú demontáž a my ju zdemon... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Blog informácie
  3. Servis bytovej klimatizácie
14.10.2021

Servis bytovej klimatizácie

Servis klimatizácie

nie je iba o vyčistení filtrov. Táto služba je veľmi dôležitá a užitočná, ktorú treba vykonávať, aj napriek tomu, že klimatizáciu často nepoužívate.
Servis klimatizácie vykonávame školenými pracovníkmi, ktorí sú odborníci. Každá jedna klimatizácia si zaslúži byť čistá, voňavá, udržiavaná a hlavne v 100% stave.

Čo znamená servis klimatizácie?
Zabezpečíme pre Vás kompletnú údržbu klimatizácie. Vyčistíme a vydezinfikujeme filtre a výparník vnútornej jednotky. Taktiež kondenzátor. Rozoberá sa celá vnútorná jednotka a mechanicky a chemicky sa čistí aj vrtuľa ventilátora a kondenzačná vanička. Zároveň sa pri servise vykonáva kontrola úniku chladiva. Dotiahnu sa elektrické a chladivové spoje. Pri servise klimatizácie sa zároveň odstraňujú aj malé nedostatky na zariadení, alebo po montáži, ktoré sa mohli ukázať až po určitom čase. Kontroluje sa správny chod zariadenia. Jeho funkčnosť a pripravenosť na sezónu. Nie je to iba o čistení, ale o kompletnej údržbe a servise klimatizácie.
Veľmi dôležitá vec je nutnosť vykonávať servis klimatizácie, aby ste si zachovali záruku na klimatizáciu.

Kedy sa vykonáva servis?
Jarný servis vykonávame v mesiacoch február, marec, apríl. Tak aby bolo zariadenie plne pripravené na klimatizačnú sezónu. Pri chladiacich klimatizáciách sa doporučuje servis vykonávať minimálne 1 krát za rok. Pri klimatizáciách používaných aj na kúrenie je potreba servis vykonávať 2 krát do roka (jar / jeseň). 

Vykonávame údržbu na všetkých zariadeniach. Vykonávame údržbu aj na nami nedodaných a nenamontovaných zariadeniach. Preto v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.

Na stránke www.opravy.sk sa viete objednat vyplnením objednávky - formulára. Vykonávame predaj a inštalácie klimatizácií, ako aj servis-vyčistenie na všetkých klimatizáciách. Preto v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať na mailovej adrese: opravy@opravy.sk, alebo rovno vyplnte:

objednávka servis-vyšistenie klimatizácie s dezinfekciou 

 

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi