Logo
Neviete si rady? Napíšte nám.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
Novinky
12.02.2021
Obhliadka miesta montáže. Bezplatná obhliadka v Bratislave
Bezplatná obhliadka miesta inštalácie v Bratislave a okolí. Vyplnením formulára si Objednajte obhliadku zadarmo. Osobná obhliadka miesta inštalácie... čítať celé
11.08.2020
SERVIS KLIMATIZÁCIE
SERVIS-VYČISTENIE KLIMATIZÁCIE Servis-vyčistenie klimatizácie s dezinfekciou je častá požiadavka od zákazníkov. Realizujeme čistenie splitových klima... čítať celé
24.06.2020
Ako sa zbavím starej klimatizácie?
Máte doma starú klimatizáciu, ktorej sa chcete zbaviť? Ak sa chcete zbaviť starej bytovej klimatizácie objednajte si odbornú demontáž a my ju zdemon... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
  1. Úvod
  2. Blog informácie
  3. Vychutnajte si pocit komfortného bývania s našou klimatizáciou do bytu!
15.04.2023

Vychutnajte si pocit komfortného bývania s našou klimatizáciou do bytu!

Vychutnajte si maximálny komfort vo Vašom bytovom prostredí vďaka našej klimatizácii s montážou. Vďaka nej si budete môcť užívať príjemnú teplotu počas celého dňa a noci bez zbytočného stresu.

Už nikdy viac sa nebudete musieť trápiť v horúčave, alebo mrznúť v zime. Naša klimatizácia vám umožní regulovať teplotu vo vašom byte presne podľa vašich predstáv.

Nenechajte sa ovplyvňovať vonkajšou teplotou a užite si príjemné a komfortné bytové prostredie po celý rok s našou klimatizáciou s montážou. Kontaktujte nás ešte dnes a zabezpečte si maximálny pohodlie vo Vašom bytovom prostredí.

S našou profesionálnou montážou sa nemusíte o nič starať, len sa načas vytratiť do vášho bytu, a užiť si pohodlie, ktoré vám klimatizácia poskytne.

Naša montáž klimatizácie bude navrhnutá tak, aby bola ekonomická a spoľahlivá, a zároveň nezaťažila vašu peňaženku. Využite našu špeciálnu ponuku a zabezpečte si klimatizáciu do bytu už teraz!

S našou klimatizáciou získate:

- Kompletnú montáž a nainštalovanie klimatizácie do Vašeho bytu

- Účinný a spoľahlivý chladicí systém, ktorý udrží teplotu na želanom stupni

- Ľahkú ovládateľnosť a prispôsobenú klimatizáciu Vašim potrebám

- Úsporu energie a ekonomickú výhodnosť

Cenová ponuka kontaktujte nás na opravy@opravy.sk následne dostanete cenovú ponuku na inštaláciu klimatizácie a navrhneme termín realizácie. Ako prílohu pošlite fotky a popis situácie.

 

Montáž klimatizácie

Montáž klimatizácie je proces nainštalovania klimatizačného systému do Vášho interiéru. Tento proces zahŕňa niekoľko krokov, ktoré zabezpečia, že klimatizačný systém bude pracovať optimálne a bude poskytovať príjemné a stabilné podmienky v miestnosti.

Prvým krokom pri montáži klimatizácie je výber vhodného miesta pre umiestnenie jednotky. Toto miesto musí byť dostatočne vzdialené od okien a dverí, aby sa minimalizovalo prúdenie vzduchu a zabezpečilo sa optimálne fungovanie klimatizačného systému. Taktiež musí byť zabezpečený prístup k elektrickému napájaniu a potrebným prípojkám.

Ďalším krokom je vyvŕtanie otvoru v stene, ktorý bude slúžiť na inštaláciu trubiek a potrubia pre klimatizačný systém. Potom sa inštaluje vnútorná jednotka, ktorá je pripojená k vonkajšej jednotke pomocou trubiek a potrubia.

Vnútorná jednotka musí byť správne namontovaná na stenu a vyrovnávaná tak, aby bola vodorovná. Následne sa pripája k elektrickej sieti a inštaluje sa diaľkové ovládanie.

Nakoniec sa vykoná testovanie a nastavenie klimatizačného systému, aby sa zabezpečilo jeho optimálne fungovanie a poskytovanie príjemného prostredia v miestnosti.

Montáž klimatizácie je dôležitý proces, ktorý by mal byť vykonaný kvalifikovanými technikmi, aby sa zabezpečilo bezproblémové fungovanie klimatizačného systému.

Objednávka inštalácie v Bratislave

 

Klimatizácia MULTISPLIT

Klimatizácia multisplit je systém, ktorý umožňuje klimatizovať viac miestností pomocou jednej vonkajšej jednotky a viacerých vnútorných jednotiek. Tento systém je ideálny pre väčšie byty alebo domy, kde je potrebné klimatizovať viacero miestností.

Multisplit klimatizácia funguje tak, že vonkajšia jednotka je pripojená k viacerým vnútorným jednotkám pomocou trubiek a potrubí. Každá vnútorná jednotka funguje nezávisle a umožňuje nastaviť teplotu a vzduchový prietok podľa potrieb každej konkrétnej miestnosti.

Výhodou multisplit klimatizácie je, že umožňuje úsporu miesta a nákladov na inštaláciu, pretože jedna vonkajšia jednotka dokáže klimatizovať viacero miestností. Taktiež umožňuje individuálne nastavenie teploty a vzduchového prietoku pre každú miestnosť, čo zabezpečuje maximálny komfort pre všetkých obyvateľov.

Multisplit klimatizácia je tiež ekonomická vo svojom prevádzaní, pretože umožňuje úsporu energie a v konečnom dôsledku aj nákladov na energiu.

Ak hľadáte riešenie pre klimatizáciu viacerých miestností vo Vašom dome alebo byte, multisplit klimatizácia môže byť ideálnym riešením pre Vás. Kontaktujte nás a radi Vám poradíme, ktorý systém klimatizácie bude pre Vás ten najvhodnejší.

Obhliadka v Bratislave

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi